O produktu

Tento produkt byl vytvořen v návaznosti na zvyšující se poptávku po bonitních klientech pro poskytovatele nebankovních půjček.

Projekt je zaměřen na uspokojení potřeb našich zadavatelů, tj. máme standardní nábor klientské základny, ale také jsme připraveni a schopni realizovat štěrbinový marketing a cílenou segmentaci na vytipované portfolio klientů apod.

Základem úspěšné spolupráce je přesná specifikace cílové skupiny zákazníků a to nejen podle věku, ale i demograficky a produktově (finanční příjmová skupina).

Pro většinu typů nebankovních půjček (krátkodobé půjčky 500 – 50 000Kč, nebankovní hypotéky do 1mil.Kč), jsme schopni obratem dodávat desítky klientů denně.

Při dlouhodobé spolupráci a závazku odběru kontakt listů, jsme schopni garantovat pro konkrétního zadavatele až 500 kontakt listů denně.

Klienti jsou získáváni přes partnerské prodejní sítě, vlastní webové služby, affiliate program, aplikacemi na facebooku a jiných sociálních sítích. Celkem měsíčně pracujeme s více jak 2mil. unikátních uživatelů českého internetu.

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat.